O NAS

O nas

Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością.

Nasza kancelaria zapewnia kompleksową obsługę z zakresu każdej dziedziny prawa. Specjalizujemy się w szczególności w prawie karnym, gospodarczym, wszelkimi gałęziami prawa cywilnego oraz problemami prawnymi związanymi z błędami medycznymi.

O jakości kancelarii świadczy wiedza i doświadczenie adw. Artura Zbrońca - absolwenta studiów prawniczych na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Adwokata, który zdobywał doświadczenie podczas wieloletniej pracy zawodowej, a także na aplikacji adwokackiej, którą odbył u mec. Ewy Szymeckiej, mec. Jana Biecia oraz mec. Gerarada Modesa.

Celem działalności kancelarii jest zapewnienie klientom usług na najwyższym poziomie. Pracujemy zarówno dla dużych korporacji jak i dla małych firm, a także osób fizycznych.

Zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt

Prawo Cywilne

Zapewniamy kompleksowe doradztwo i pełną obsługę z zakresu wszystkich gałęzi prawa cywilnego (zobowiązania, spadki, prawo rodzinne, itp.)

Dowiedz się więcej >

Prawo Karne

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu przygotowawczym, sądowym oraz wykonawczym w zakresie spraw z materii prawa karnego, karnego skarbowego, karnego gospodarczego oraz wykroczeń.

Dowiedz się więcej >

Prawo Gospodarcze

W ramach prawa gospodarczego reprezentujemy podmioty gospodarcze, zarówno w sprawach z zakresu KRS, jak również w postępowaniu sądowym i mediacyjnym. Zapewniamy pełną obsługę prawną osób prowadzących działalność gospodarczą i spółek prawa handlowego.

Dowiedz się więcej >

Błędy Medyczne

Sprawy związane z błędami medycznymi są jednymi z najcięższych i najbardziej skomplikowanych. Sukces w tego typu przypadkach – gwarantuje jedynie połączenie doświadczenia i wiedzy prawniczej i medycznej. My, jako jedni z nielicznych, tę gwarancję możemy Państwu dać.

Dowiedz się więcej >

© 2013 - Kancelaria Adwokacka - Artur Zbroniec. Wrocław. Realizacja: 3motion Wrocław - Strony internetowe