KONTAKT

Kontakt

A§Z  Kancelaria Adwokacka
adw. Artur Zbroniec


ul. Wita Stwosza 16 lok. 36
50-148 Wrocław

Filia w Oławie
pl. Zamkowy 24a lok. 17a 
55-200 Oława

tel. 607-107-245
email: adw.artur.zbroniec@gmail.com

Godziny otwarcia:
pon.-pt. 8.00 - 17.00

 

Formularz kontaktowy:

  • Polish (PL) translation has not been installed, but is available. To fix this problem simply install this extension once again, without uninstalling it. Learn more.

Lokalizacja:

Prawo Cywilne

Zapewniamy kompleksowe doradztwo i pełną obsługę z zakresu wszystkich gałęzi prawa cywilnego (zobowiązania, spadki, prawo rodzinne, itp.)

Dowiedz się więcej >

Prawo Karne

Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniu przygotowawczym, sądowym oraz wykonawczym w zakresie spraw z materii prawa karnego, karnego skarbowego, karnego gospodarczego oraz wykroczeń.

Dowiedz się więcej >

Prawo Gospodarcze

W ramach prawa gospodarczego reprezentujemy podmioty gospodarcze, zarówno w sprawach z zakresu KRS, jak również w postępowaniu sądowym i mediacyjnym. Zapewniamy pełną obsługę prawną osób prowadzących działalność gospodarczą i spółek prawa handlowego.

Dowiedz się więcej >

Błędy Medyczne

Sprawy związane z błędami medycznymi są jednymi z najcięższych i najbardziej skomplikowanych. Sukces w tego typu przypadkach – gwarantuje jedynie połączenie doświadczenia i wiedzy prawniczej i medycznej. My, jako jedni z nielicznych, tę gwarancję możemy Państwu dać.

Dowiedz się więcej >

© 2013 - Kancelaria Adwokacka - Artur Zbroniec. Wrocław. Realizacja: 3motion Wrocław - Strony internetowe